VIP-персона

 • Повністю оголена масажистка.
 • Традиційний масаж повністю тіла.
 • Еротичний масаж.
 • Один релакс.
 • Торкання руками та губами всього тіла за винятком інтимних зон та обличчя.
 • Душ у компанії масажистки.
 • Шампанське як подарунок.

Тривалість усієї процедури – 60 хвилин.

Ціна: одна масажистка – 1600 грн, дві масажистки – 3100 грн.

Дофамін є гормоном задоволення та передчуття при отриманні якого людина відчуває неймовірні емоції, що призводять до почуття щастя. Саме тому слід задуматися про те, що життя може стати набагато щасливішим, якщо регулярно відчувати таке важливе і приголомшливе відчуття інтимного розслаблення.

Практично всі люди потребують правильної тактильної комунікації. Світ дотиків прекрасний і за правильного підходу здатний викликати справжній феєрверк емоцій. Щастя можна купити за гроші, просто треба знати, де! Професійні масажистки та просто красиві дівчата масажного салону «Смак Ночі» із задоволенням присвятять вас у таїнство тактильних відчуттів та допоможуть розслабитись. Не варто соромитися чи сумніватися, еротичний масаж – це саме те, чого тобі не вистачало всі ці роки. У стінах нашого закладу твориться справжнє диво і звідси ти вийдеш зовсім іншою, щасливою людиною.

Що може бути приємніше дотиків, погладжувань та поцілунків гарної дівчини? Еротичний масаж – це не просто звичайне задоволення. Це унікальна можливість розкрити в собі потенціал можливостей, знайти гармонію з власним «Я» та пізнати всі таємниці свого тіла, від мочок вух до кінчиків пальців. Традиційний масаж у сукупності з розслаблюючою атмосферою та дотиками прекрасної масажистки, що може бути кращим за це?

 

Унікальна пропозиція для кожної VIP-персони, від якої неможливо відмовитись

Уявіть місце, де ви можете відчути повне розслаблення. Приглушене світло, ніжний аромат, тиха музика та приємна супутниця. “Смак Ночі” – це саме те місце, де ти можеш дозволити собі забути про все на світі. До кожного клієнта у нас свій унікальний підхід, ми враховуємо будь-які побажання своїх клієнтів. Прекрасні дівчата вже чекають на тебе і готові втілити у життя будь-які твої мрії та фантазії.

М’які торкання, ніжні погладжування, тихі розмови — те, з чого починається процедура. Подарункове шампанське дозволить тобі розслабитися та повністю віддатися відчуттям. Досвідчена масажистка зможе швидко порозумітися з тобою і зрозуміти, чого саме ти хочеш. Романтичний поцілунок або грайливі торкання – ти можеш побажати будь-чого, адже сьогодні ввечері саме ти VIP-персона!

Ця година буде присвячена тільки тобі і весь світ завмирає, затамувавши подих, адже твоє тіло гідне такого відношення. Неймовірні емоції, яскраві враження, незабутнє задоволення і багато іншого, про що ти міг тільки мріяти — тепер є в масажному салоні «Смак Ночі» у Києві. Повір, ти обов’язково захочеш повернутися і повторити все ще неодноразово! Це саме те задоволення, яке необхідно отримувати регулярно.

Завдяки еротичному масажу ти зможеш:

 • На якийсь час відпустити всі свої думки.
 • Повністю поринути в атмосферу насолоди та задоволення.
 • Забути про хибну скромність і скутість.
 • Пізнати таїнство унікальної методики.

 

Послуга еротичного поєднує в собі задоволення як тіла, так і духу

У фізичному сенсі еротичний масаж допомагає нормалізувати приплив крові до кінцівок, розслабити м’язи та відновити своє тіло. Багаторічний досвід та знання наших масажисток зможуть надати позитивний вплив на тіло та здоров’я клієнта. Ну а емоційна складова допоможе привести свої думки до ладу і подарує почуття задоволення та щастя. Приємна компанія, ніжні торкання та загальна атмосфера зробить твоє життя кращим.

Ти забудеш усі свої поцілунки на світі після того, як тебе торкнеться губами найкрасивіша дівчина. Досвід, впевненість і ніжність створюють поєднання чогось неймовірного, чого хочеться повертатися знову і знову. Ти гідний того, щоб зазнати цих незабутніх відчуттів, спробувати щось особливе, чого раніше не пробував. Якісний відпочинок та отримання справжнього задоволення – це саме те, що пропонує наш масажний салон «Смак Ночі» у Києві.

60 min
1 girl
1600 - 3100 UAH