Царство Пана

В услугу входит: 

  • Повністю оголена масажистка. 
  • Традиційний масаж, виконаний у 4 руки.
  • Ненав’язливе лесбі-шоу. 
  • Піп-шоу. 
  • Еротичний масаж з релаксом (другий релакс на розсуд пана).
  • Торкання всього тіла за винятком інтимних зон та обличчя.
  • Масаж голови та стоп одночасно.
  • Душ у компанії масажисток.
  • Шампанське як подарунок. 
  • Уся програма відбувається за участю двох дівчат.

Тільки справжній пан зможе виконати будь-які свої приховані фантазії та бажання у масажному салоні «Смак Ночі». Лише раз побувавши в «Царстві Пана» ти вже ніколи не зможеш забути цих неповторних відчуттів і тобі захочеться повертатися сюди знову і знову. Таїнство еротичного масажу та дивовижна локація дозволять дізнатися смак справжньої насолоди та релаксу. Не кожен вартий такої уваги, але ми впевнені, що саме ти заслуговуєш на це більше за інших. Випробуй абсолютно нові для себе почуття та емоції, поринь у атмосферу тепла, ніжності та еротики, і ти назавжди забудеш про стан стресу.

Справжній пан володіє всім сам. Дві прекрасні дівчата належать виключно тобі та більше нікому. Вони з радістю допоможуть тобі розслабитися, отримати справжнє задоволення і забути про все на світі. Послуга якісного та професійного еротичного масажу у виконанні одразу двох масажисток доступна лише у масажному салоні «Смак Ночі» у Києві.

 

Пристрасть та еротика в масажі від найпрекрасніших наложниць – це те, що тобі потрібно

 

Масажний салон «Смак Ночі» здатний задовольнити уподобання будь-якої людини. Хтось любить струнких, хтось палких і пристрасних, інші віддають перевагу владним дівчатам, а треті хочуть скромниць. Ти зможеш знайти дівчину виключно під свою особисту перевагу, а вона, у свою чергу, виконає чудовий та якісний еротичний масаж для тебе. Всі дівчата вміють поводитися з тілом як своїм, так і клієнта. Ніжні дотики, м’які погладжування, легкі поцілунки і дивовижні пози здатні пробудити в людині прекрасні почуття, підняти настрій і звільнити розум і тіло від стресу, що накопичився. Будь-який, навіть найрозбірливіший чоловік буде у захваті від масажу «Царство Пана». Красиві масажистки продемонструють усі свої таланти і ніхто перед цим не зможе встояти. Не варто соромитися говорити про свої бажання, адже хтось любить ніжність та ласку, а інші воліють імпульсні та ритмічні рухи. Будь-які побажання будуть враховані та виконані. Просто уяви, як дві чарівні масажистки стосуються кожної частинки твого тіла і виконують будь-які твої забаганки та фантазії.

Якісний еротичний масаж здатний викликати цілий вихор емоцій, зарядити енергією як духовної, так і чоловічої, а також налагодити гармонію в твоєму тілі. Твоя свідомість порине в якийсь транс і багато може здатися сном, проте все це відбувається в реальності. Загальний стан межуватиме з ейфорією, а кульмінаційний момент буде настільки яскравим, що ці відчуття вже неможливо буде забути. Масажистки допоможуть тобі повністю розслабитися за допомогою своїх рук і тіл, а також позбавлять зайвого скутості, адже вона тут явно не доречна. Почуття релаксу та комфорту буде настільки сильним, що захочеться відчути його знову. Ти можеш самостійно вибрати зовнішність і характер масажистки, виходячи зі своїх особистих уподобань. Такий підхід дозволяє реалізувати будь-які, навіть найсміливіші бажання. Еротичний масаж у виконанні професійної дівчини (а краще двох) – це справжнє мистецтво та заряд енергією.

Усі дівчата масажного салону у твоєму розпорядженні!

 

Тільки найчуттєвіші торкання та унікальні техніки еротичного масажу

Тільки в масажному салоні «Смак Ночі» працюють найгарячіші та найпалкіші масажистки, які майстерно проведуть вас до самої вершини насолоди. Справжній екстаз та справжнє блаженство можна відчути під їхніми вмілими пальчиками. Одного разу скуштувавши еротичний масаж — ти назавжди полюбиш цю процедуру. Неможливо описати словами те, що відчуває кожен клієнт нашого салону. Насамперед це дуже індивідуальні відчуття, а також той рівень насолоди, до якого складно підібрати відповідні слова. У процесі масажу використовуються спеціальні засоби у вигляді кремів, гелів та ароматичних масел. Всі вони дозволяють рукам дівчат ніжно ковзати тілом, а також створюють неймовірні відчуття та аромати для клієнта. Такі допоміжні засоби рідко можна зустріти у стандартних SPA-салонах чи звичайних масажних кабінетах. Тільки в салоні «Смак Ночі» використовуються найякісніша та оригінальна косметика для догляду за тілом.

Еротичний масаж допомагає розкрити в собі потенціал можливостей, зрозуміти своє тіло та насолодитися процедурою загалом. Торкання масажистки будуть ніжними, лагідними та трепетними, але вони повністю знімуть стрес і дозволять позбутися напруги. Кульмінація процедури супроводжується сильною розрядкою, а загальна атмосфера пристрасті мало не зводить з розуму.

 

Ти ніколи не забудеш ці моменти

Еротичний масаж «Царство Пана» створено лише для обраних відвідувачів. Чи входиш ти до їх числа? Масажний салон «Смак Ночі» у Києві гарантує повну приватність та конфіденційність даних. Ну, а ділитися враженнями з друзями чи ні — вирішувати тільки тобі.

90 min
2 girls
5000 UAH