“ТИ ПОГАНО СЕБЕ ПОВОДИВ” (“ПАНІ”) БДСМ

Граціозність і сексуальність жестів, які має Пані Вашого тіла, повною мірою відкриє Вам світ своєї влади та сили. Опинившись поруч із Пані, Ви за мить опиняєтеся у повній Її владі, огорнувшись пристрастю та бажанням. А Ваше тіло відчуватиме пристрасть і бажання, відчуваючи хтивий біль. І не здумайте чинити опір, інакше будете покарані з особливою витонченістю! І якщо зможеш виконати всі її накази та вимоги, будеш слухняним і лагідним, будеш нагороджений – незабутній екстаз накриє з головою!

Наближаючись до моменту отримання задоволення, Ви самі можете контролювати перебіг подій – отримати чуттєвий масаж або повністю віддати себе в руки нещадної Пані, дозволивши їй повністю домінувати над собою.

ЩО ТАКЕ ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ З ДОМІНУВАННЯМ?

Повсякденна рутина затягнула тебе, робота приносить тільки роздратування, мрієш повністю перезавантажити і тіло, і мозок? Еротичний масаж «Ти погано поводився» зробить так, що ти повністю забудеш про рутинні проблеми. Це не просто масаж, це справжнє емоційне шоу, в якому ти станеш власністю жорсткої, фатальної Пані. Саме вона, Пані, допоможе тобі позбутися комплексів і втілити в реальність найсміливіші мрії. Володарка, огортаючи Вас своєю владою, допоможе:

  • Випробувати нові, невідомі, але приємні відчуття.
  • Розрядитись в емоційному плані.
  • Залишити після себе незабутні емоції, які захочеться повторити знову і знову.
  • Змусити вашу кров циркулювати з новою силою.
  • Знайти нові ерогенні зони.

У ЧОМУ ОСОБЛИВОСТІ МАСАЖУ З ДОМІНОВАНИМ?

Процедура «Ти погано поводився» в салоні «Смак ночі» допоможе Вам, нашому клієнту навчитися отримувати нові, незвідані раніше емоції та враження. Пані, яка домінуватиме над Вами, Ви самі можете вибрати. У салоні «Смак ночі» вибір великий і кожна з них – це досвідчені дівчата, одягнені у спеціальні костюми, гарні та доглянуті. Саме такі професіонали своєї справи можуть знайти кожну ерогенну точку Вашого тіла, вміло звертаючись до спеціальних аксесуарів. Перш ніж розпочати процедуру, наші клієнти обмовляють, які елементи масажу повинні бути присутніми (ласки, покарання, приниження). Після чого Ви зможете повністю поринути у владу своєї Пані, опинившись у положенні її раба. Саме цей момент занурить Вас у світ хтивих болів і повної покори.

У салоні «Смак Ночі» шоу «Пані та раб» – це вистава, сценарій якого відомий лише Вашій Пані та Вам, її рабу. До якого фіналу приведе Вас ваша взаємна гра, вирішуєте тільки ви вдвох, але в процесі шоу наш клієнт може скористатися додатковими послугами:

 

  • Можна запросити ще одну Пані, обравши серед решти дівчат.
  • Доторкнутися до своєї Пані, якщо вона «дозволить». Доторкнутися до забороненого – завжди діє збуджуюче.
  • Замовити послугу «фут-фетиш», після чого Ваша Пані дозволить Вам пестити її ніжки.

 

Таке шоу обов’язково залишить у Вашій пам’яті сильні враження та емоційний вибух. Напруження пристрастей і політ фантазій, метод батога і пряника, жорсткі покарання за найменші провини від рук Вашої Пані – все це впевненим кроком приведе Вас до екстазу, залишаючи в пам’яті неприємні спогади.

НАВІЩО ПОТРІБНА ТАКА ПОСЛУГА І В ЧОМУ ЇЇ КОРИСТЬ?

Перебуваючи у постійному стресовому стані, наприклад, від неприємностей на роботі, людина може зірватися на своїх рідних. Для того щоб такі ситуації не відбувалися, рекомендується приймати масажі з домінуванням «Ти погано поводився». Така процедура допомагає максимально розвантажити свідомість, а додаткові послуги, які можуть супроводжувати масаж, додають пікантності та гостроти відчуттям.

Ваші уподобання та фантазії можуть не знайти розуміння серед Ваших близьких. Тільки Пані, обрана Вами в салоні «Смак ночі» здатна відчути кожну Вашу забаганку, втілити в реальність кожну сміливу фантазію і здійснити потаємну мрію.

До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід. Подібна процедура не для кожного, але варто лише раз спробувати, і незабутні відчуття залишаться у Вашій пам’яті назавжди.

За часом така процедура триває не менше години, але якщо Ви захочете, Ви завжди зможете продовжити своє задоволення на стільки, на скільки потрібно Вам. При цьому жодна еротична процедура, запропонована нашим салоном, не закінчується інтимними стосунками. Ми нагадуємо своїм клієнтам – довіряти тіло та бажання можна лише професіоналам своєї справи, остерігайтеся неякісних процедур та сумнівних місць їх надання.

60 min
1 GIRL
2500 UAH