Обмін ролями

Ті чоловіки, що віддають перевагу не простому еротичному релаксу або хоче зайняти більш активну позицію, можуть самі побувати в ролі майстра, роблячи масаж для юної дівчини. Для цього передбачено спеціальну програму, яка говорить сама за себе. “Обмін ролями” дозволяє керувати приємним процесом. Клієнт зможе отримувати та приносити задоволення, а також розслабитися. Погладжуючи жіноче тіло, даруючи ніжні дотики, можна досягти піку збудження. Сама думка про те, що руки торкаються і ковзають жіночим тілом, вивчаючи кожен вигин здатна кинути в жар.

Як бонус може запропонувати: дотику до дівчини (за винятком зони бікіні та обличчя), а також спеціальний душ-коктейль. У програмі є одразу два релакси.

 

Еротичний масаж «Обмін ролями»: незабутні відчуття та насолоди

Швидше за все, звичайні методи розслаблення вже не принесуть стільки задоволення, як це було раніше. Звичайним еротичним масажем вже нікого не здивуєш, та він і швидко набридає. Часто трапляється, що чоловік прагне опинитися у позиції активу. Саме таке і пропонує еротична програма «Обмін ролями». Гарантовано клієнт отримає величезну кількість незабутніх відчуттів. Прекрасна дівчина, яка керує цим процесом, дозволить відчути клієнта на вершині майстерності.

Виконуючи програму, чоловік втілює свої фантазії у реальність. Розслаблення досягається за рахунок приглушеного світла. Чоловік дарує дівчині ніжний дотик, а дівчина керує всім процесом. Виходить спекотний дует, який складно забути перші кілька днів.
 

Еротичний масаж «Обмін ролями»: особливості процесу

 Цей вид масажу вважається досить новим. Не всі знають про подібний спосіб розслабитися та отримати задоволення. Перш ніж пізнати цю процедуру, краще отримати уявлення про деякі нюанси:

  • Чоловік з ніжністю торкається тіла дівчини (виключення обличчя і зона бікіні);
  • Процес передбачає участь двох людей: клієнта та масажистки;
  • Роблячи масаж, необхідно використовувати різні олії;
  • Для обох партнерів це можливість досягти піку збудження;
  • Масаж дарує яскраві враження через дотик.

Цей масаж здатний зіграти не останню роль в особистому житті. Той чоловік, що таким чином навчитися приносити задоволення дівчині, зуміє зробити це, у майбутньому, зі своєю другою половинкою. Звичайно, це позитивно вплине на ставлення в парі. Щоб отримати необхідні навички, краще пройти курс з кількох сеансів. Таким чином, можна вивчити якусь ділянку тіла у жінки найбільш чутливу і вимагає уваги у вигляді ласкавих дотиків.

 

Найкращі прийоми масажу: що потрібно знати клієнту

Коли чоловік змінюється ролями з майстринею, може розгубитися і не знати з чого починати. Але є різні прийоми, здатні принести задоволення дівчині. Можна погладжувати, розтирати, розминати та інше. Саме з такими прийомами можна розпочинати процедуру. Найкраще, якщо вивчіть один із прийомів, хоча завжди можна почати з погладжування.

У будь-якому випадку, клієнт не повинен забувати, що головна мета, яку має на увазі масаж, полягає в тому, щоб отримати задоволення та розслабитися. Нехай ваші почуття будуть відпущені, а пристрасть поглине вашу істоту.

Насолодитися цим масажем можете у нашому салоні «Смак Ночі»

90 min
1 girl
2500 UAH