Масаж для пар

Ця послуга є еротичним масажем для чоловіків і жінок, які є парою. Виконується або двома дівчатами, або чоловіком-масажистом і жінкою-масажистом.

Сюди включаються дотики та поцілунки по всьому тілу (за винятком інтимної зони та особи).

Можлива програма, де лише одна масажистка. Тоді масаж робиться чоловікові чи жінці у той час, як другий партнер спостерігає за процесом. Після того, як сеанс завершується, масажистка видаляється і пара може приступити до практики, даруючи один одному тілесні насолоди.

 

Переваги, отримані від еротичного масажу для пар

Даний варіант масажу для пар, підійде для будь-якого з партнерів. Насамперед, даний масаж є справжнім моментом, коли виявляються почуття. Пройшовши кілька сеансів чоловік із жінкою уважніше ставляться один до одного. Спілкування відновлюється як через слова, а й через почуття. Завдяки масажу пари впізнають один одного з нового боку.

Крім того, щоб пробудити почуття, масаж здатний відновити рівень впевненості. Особливо якщо потрібно пройти реабілітацію після операції або травми. Еротичний масаж створює гармонію у парі, скорочуючи відстань між вами.

Масаж для пар дозволяє повноцінно насолоджуватися інтимною атмосферою. Чуттєвість масажу для пар дозволяє усунути будь-які шкідливі форми контролю, тим самим дозволяючи людині відійти від рутинності повсякденності. Також масаж є чудовим засобом від стресу, тривоги.

 

Умови необхідні для виконання масажу для пар

Говорячи про умови для еротичного масажу, їх варто обговорити заздалегідь:

  • Дуже важливо дотримуватися гігієни, причому робити це потрібно перед кожним сеансом. Даний масаж доступний як для чоловіків, так і для жінок. Такою послугою користуються неупереджені люди, які бажають отримати справді корисний та незабутній досвід;
  • Перед початком сеансу слід обговорити з партнером власні очікування, певні бажання;
  • Важливо розуміти, що не про енергетичний масаж, йдеться про практику, що має нести чуттєвість і делікатність. Для того, щоб масаж пройшов успішно, важливо позбутися комплексів та затискачів, що дозволить досягти максимального розслаблення.

Такий масаж ідеально підійде для тих, хто бажає поновити зв’язок зі своїм партнером. Еротичний масаж для пар має на увазі, що партнери повинні робити однакові рухи одночасно, щоб можна було пережити однакові відчуття.

Такий варіант масажу є гарним способом зробити своє особисте життя кращим. Часто трапляється так, що особисте життя страждає від обмежень та звичок. Масаж допомагає відкривати собі новизну, відчувати чуттєвість, створюючи простір мрії. Переживайте нові та незабутні відчуття разом зі своїм партнером.

60-90 min
1 girl
3200/4100 UAH