КОРОЛІВСЬКИЙ СТАНДАРТ

  • Стриптиз від масажистки або роздягне її на вибір клієнта.
  • Боді-масаж.
  • Класика масажу по всьому тілу.
  • Боді-масаж.
  • Поцілунки по тілу та тактильні відчуття крім інтимних зон та обличчя.
  • Масаж лінгаму або релаксуючий масаж-боді на вибір.
  • Прийняття душу разом із масажисткою.
  • Приємний бонус у вигляді шампанського.

Тривалість: 1 година 30 хв.

Ціна: 5000 грн

 

Абсолютно будь-який представник сильної статі у своїй підсвідомості мріє бачити себе справжнім королем життєвого шляху. Зробити реальністю таку сміливу фантазію дуже просто, завітавши до спеціального закладу. Саме тут Ви зможете поринути у безодню насолоди та насолод, в атмосферу нескінченного задоволення, супроводжують куди Вас дві сексуальні масажистки.

 

Початок еротичного масажу Королівський стандарт

Початок еротичного масажу «Королівський стандарт»
 

ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ «КОРОЛЬ ЖИТТЯ» ПОДАРИТЬ МОРЕ ЗАДОВОЛЕННЯ І ПОВНЕ РОЗСЛАБЛЕННЯ

 

Кожен, хто хоч одного разу відвідав процедуру масажу з елементами еротики, знає, у чому полягає суть процесу. Насамперед, клієнт розслабляється під струмками теплої води, після чого сексуальна професіоналка своєї справи дарує масажуючі рухи, покриваючи все тіло релаксуючими тактами. У цей момент клієнт відчуває, що особливу насолоду отримує від дотику до чутливих ділянок. В результаті таких рухів тіла від професіоналки клієнт відчуває насолоду, споглядаючи при цьому красиве, молоде, вабливе тіло майстерні. Масаж, який подарує масажистка, не обмежується застосуванням одних рук, це контакт всього тіла, молодого та спокусливого. Ви відчуєте на собі дотик її волосся, грудей, живота, пружної попки, отримуючи можливість максимально розслабитися та отримати райську насолоду.

Еротичний масаж завжди гарантує клієнту масу задоволення, а програма «Королівський стандарт» здатна не лише подарувати неземне задоволення чоловікові, а й відірвати його від реальності, зануривши у безодню насолод.

 

Еротичний масаж у 4 руки.

Масаж у 4 руки.

 

Нескінченність релаксу та безмежне море задоволень, естетична та візуальна насолода, тактильні відчуття та чуттєвість рухів – це все те, що може подарувати еротичний масаж.

Програма «Королівський стандарт» передбачає виконання масажу одразу двома дівчатами з розкішними тілами та приємною зовнішності. Ви відчуєте на собі рухи їхніх рук, що ковзають, але в той же час досить сильні, щоб отримати насолоду. Після процедури масажу клієнт отримує можливість прийняти теплий розслаблюючий душ у компанії чарівних масажисток. Теплі краплі води, спокусливі цівки, що стікають по молодих привабливих тілах, додадуть пікантності та гостроти відчуттів. А за бажанням клієнт може замовити і додаткові послуги, такі, наприклад, як «поцілунки» або «дотик», які дівчата нададуть із задоволенням.

Для того, щоб клієнт отримав повну естетичну насолоду від програми, дівчата подарують йому видовище майстерно виконаного стриптизу, збуджуючи і манячи свого клієнта все більше і більше. А як бонус клієнт еротичного масажу отримає шампанське, випити яке і розслабитися він зможе в компанії своїх масажисток.

 

Спільний душ.

Спільний душ із двома масажистками.

 

СПРОБУВАТИ НА СЕБЕ ВІДЧУВАННЯ ВІД МАСАЖУ «КОРОЛІВСЬКИЙ СТАНДАРТ» МОЖЕ КОЖЕН БАЖАЮЧИЙ

 

Якщо Ви втомилися від повсякденності, постійно перебуваєте в стані стресу, то Вам обов’язково потрібно випробувати масаж «Королівський стандарт». Під час процедури Ви зможете не просто розслабитися та забути про проблеми повсякденного життя, а й отримати яскраві незабутні відчуття, до яких захочеться повертатися знову та знову.

Такий масаж здатний втілити в реальність найсміливіші фантазії чоловіка, які до цього ретельно ховалися у підсвідомості, відкриваючи можливості відчути себе справжнім королем життя.

Еротично масаж занурить Вас в атмосферу інтиму та насолоди, в якій розкішні німфи готові виконати кожне Ваше бажання. «Підлити олію у вогонь» і розпалити гостроту відчуттів допоможуть дикі танці оголених тіл у напівтемряві. Торкання до тіла в напівтемряві та заворожливі голоси, переплітаючись з пахощами ефірних олій, піднесуть Вас на гребені хвилі екстазу, залишаючи назавжди свій слід у Вашій пам’яті.

Замовити еротичний масаж «Королівський стандарт» – це означає отримати можливість чоловікові повною мірою відчути всю свою силу та владу, відпочиваючи душею та тілом.

90 min
2 girls
5000 UAH