Еротичний масаж із додатковими послугами

Щоб зробити інтимний масаж максимально яскравим та незабутнім, і дозволить клієнтам втілити свої еротичні мрії та фантазії, у нашому салоні «Смак Ночі» ви зможете замовити додаткові послуги.

  • Король. Ця послуга підійде тим, хто не бажає бути пасивним учасником процесу, і хоче відповідати дівчині взаємністю, цілуючи та пестячи її тіло. Важливо враховувати, що до цієї послуги не входить інтимна близькість.
  • Лесбі-шоу. Тим, хто хоче насолодитися яскравим еротичним шоу у виконанні двох пристрасних красунь, підійде ця послуга. Розкуті, чарівні, професійні масажистки подарують насолоду своїм виступом та одночасним виконанням масажу.
  • Піп-шоу. Для чоловіків, які хочуть бачити, як дівчина пестить себе і доводить до оргазму, ми передбачили цю послугу. Коли сексуальне шоу у виконанні масажистки завершиться, вона зробить клієнту чудовий еротичний масаж.
  • Стриптиз. Граціозні, сексуальні дівчата, станцюють для клієнта пристрасний танець, пробудять у ньому найсміливіші бажання та мрії. Завершенням феєричного шоу стане розкішний еромасаж.
  • Спільний прийом душа чи джакузі. Тим, хто хоче по-справжньому насолодитися та розслабитися, варто звернути увагу на цю послугу. Занурившись у теплу воду та ароматну піну, клієнт зможе випробувати задоволення від ніжного масажу.

Запрошуємо поринути у світ блаженства та насолоди в нашому салоні «Смак Ночі»!